Array
 

 

Konkurs mnemotechniczny „Ortograficzne potyczki na wesoło” (edycja 2012/2013) rozstrzygnięty!!!

Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych wraz z opiekunami zapraszamy serdecznie na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród, które odbędzie się w siedzibie naszej Poradni 13 czerwca 2013 r.(czwartek) o godzinie 11.00

Z przyjemnością informujemy, że Komisja Konkursowa nagrodziła i wyróżniła następujących autorów:


KATEGORIA PLASTYCZNA
Klasy II
1 miejsce- Adam Mendalka klasa 2b SP 225
1 miejsce- Magdalena Prusak klasa 2a SP 225

2 miejsce- Pola Czop klasa 2a SP 225
2 miejsce- Wiktoria Grochowska klasa 2a SP 225
2 miejsce Natalia Zroślak klasa 2b SP 225

3 miejsce- Bartosz Karczmarczyk klasa 2a SP 225
3 miejsce- Zuzanna Plolitowska klasa 2a SP 225
3 miejsce- Kacper Pałgan klasa 2d, SP 225
3 miejsce- Jan Petrykowski klasa 2d, SP 225
3 miejsce- Franek Popielarczyk klasa 2d SP 225
3 miejsce- Magdalena Sosnowska klasa 2a SP 225
3 miejsce- Barbara Staudt klasa 2a, SP 225
3 miejsce- Łukasz Zawadzki klasa 2b, SP 225
3 miejsce- Maksymilian Życiński klasa 2a SP 225

Wyróżnienia:
Kamil Miernicki klasa 2b SP 225
Julia Szeligowska klasa 2a SP 225
Wiktoria Wyganowska klasa 2b 
Tsimafei Yahovan klasa 2b

Klasy III
1 miejsce- Aleksandra Bartosiak klasa 3a SP 236
1 miejsce- Oliwia Niziak klasa 3a, SP 236

2 miejsce – Karolina Bednarczyk klasa 3a SP 236
2 miejsce- Aniela Buczek klasa 3b SP 225
2 miejsce- Julita Latos klasa 3b SP 225
2 miejsce- Maria Latos klasa 3b SP 225
2 miejsce- Wiktoria Noczkowska klasa 3b SP 148
2 miejsce- Zuzanna Zabielska klasa 3b SP 225

3 miejsce- Eryk Demczuk klasa 3d SP 225
3 miejsce- Jakub Gryta klasa 3c SP 225
3 miejsce- Oliwia Makos klasa 3c SP 225
3 miejsce- Hanna Niwińska klasa 3a SP 225
3 miejsce- Urszula Stelmaszczyk klasa 3d
3 miejsce- Mikołaj Wyszkowski klasa 3a

Wyróżnienia:
Sandra Adamiec klasa 3c SP 225
Robert Ambroziak klasa 3a SP 225
Natalia Kędzioła klasa 3c SP 225
Natalia Kowalska klasa 3c SP 225
Julia Krajewska klasa 3a
Ewa Pająk klasa 3c SP 225
Anna Rogalska klasa 3b SP 148
Wiktor Tyszka klasa 3c SP 225
Laura Zagroba klasa 3c SP 225
Bartosz Zawadzki klasa 3c SP 225
Krzysztof Zembrzuski klasa 3c SP 225

Klasy IV
1 miejsce- Weronika Piszcz klasa IVc SP 125
2 miejsce- Helena Szczęśniak klasa IVb SP 236


PLASTYCZNO- LITERACKA
Klasy II
1 miejsce- Emilia Siemicka klasa 2b SP 225
2 miejsce- Sofiya Sashuk klasa 2b SP 225
3 miejsce- Mikołaj Kielak klasa 2b SP 225
3 miejsce- Franek Majcher klasa 2a SP 225

Klasy III
1 miejsce- Zuzanna Bingul klasa 3a SP 236
1 miejsce- Antonina Lisicka klasa 3a SP 148

KATEGORIA LITERACKA
Klasy II
1 miejsce- Agnieszka Kmiecik klasa 2d SP 225
2 miejsce- Iza Piwowarska klasa 2a SP 225

Klasy III
1 miejsce- Sandra Adamiec klasa 3c SP 225
1 miejsce- Damian Kiryluk klasa 3b SP 148
2 miejsce- Michał Piwowarski klasa 3a SP 225

Klasy IV
1 miejsce- Helena Szczęśniak klasa IVb SP 236

Klasy V
1 miejsce- Zuzanna Świercz klasa Vc SP 225
2 miejsce- Marta Jagoda klasa Vc SP 225

Klasy VI
1 miejsce- Klaudia Miszta klasa VIb SP 225
2 miejsce- Jan Kucharski klasa VIb SP 225

 


Nowa edycja Konkursu Mnemotechnicznego „Wesołe potyczki z ortografią”.

 

Z przyjemnością informujemy, że dzięki środkom finansowym przekazanym z Wydziału Oświaty Dzielnicy Wola, po raz kolejny organizujemy Konkurs Mnemotechniczny „Ortograficzne potyczki na wesoło”.
Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów klas II-VI wolskich szkół podstawowych.
Zwracamy się również z gorącą prośbą do Nauczycieli o rozpropagowanie idei konkursu wśród Państwa uczniów.
Bardzo liczymy na zainteresowanie Nauczycieli kształcenia zintegrowanego, języka polskiego, plastyki, techniki, Wychowawców świetlicy, a przy ich pomocy przede wszystkim uczniów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Na wielu uczestników czekają nagrody.

W załączeniu Regulamin Konkursu oraz wzór zgody na udział w Konkursie.


 


 

 

Wyniki Konkursu Mnemotechnicznego „Wesołe potyczki z ortografią”. Edycja 2012.

W zakładce Galeria znajdują się zdjęcia z ceremonii wręczenia nagród.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Część literacka:


Klasy II
Miejsce pierwsze: Julia Sierpińska kl. II „b” SP  238


Klasy III
Miejsce pierwsze: Helena Szczęśniak kl. III „b” SP  236
Miejsce drugie: Kinga Piątek kl. III „b” SP nr 236, Matylda Tymolewska kl. III „b” SP  238
Miejsce trzecie: Gabriela Popielarczyk kl. III „a” SP 225, Marta Wołotowska kl. III „a” SP 225
Wyróżnienia: Maja Wiśniewska kl. III „a” SP  225, Tymoteusz Bigos kl. III „a” SP  225, Natalia Wąsik kl. III „c” SP 225


Klasy IV
Miejsce pierwsze: Natalia Pacocha kl. IV „a” SP  225, Michał Żwawy kl. IV „b” SP  225
Miejsce drugie: Mariusz Makos kl. IV „c” SP 225
Miejsce trzecie: Natalia Wyderka kl. IV „a” SP 222
Wyróżnienia: Aleksandra Krakowiak kl. IV „a” SP  225, Julia Jóźwiak kl. IV „a” SP 225, Alicja Parol kl. IV „a” SP 225, Laura Węgierek kl. IV „c” SP 225, Marta Jagoda kl. IV”c”  SP 225, Zuzanna Świercz kl. IV „c” SP 225, Adrianna Piątkowska kl. IV „a” SP 225


Klasy V
Miejsce pierwsze: Maria Dwedziejko kl. V „a” SP 225
Miejsce drugie: Nina Politowska kl. V „b” SP 225, Magdalena Pielat kl. V „b” SP 225,
Klaudia Miszta kl. V „b” SP 225
Miejsce trzecie: Aleksandra Bińka kl. V „a”, Ewa Dunaj kl. V „b” SP 225


Klasy VI
Miejsce pierwsze: Dominika Banaszek kl. VI „a” SP 225
Miejsce drugie: Barbara Kalinowska kl. VI „a” SP 225
Miejsce trzecie: Aleksandra Zalewska kl. VI „b” SP 225


Część plastyczna:


Klasy II
Miejsce pierwsze: Laura Zagroba kl. II. „c” SP 225, Oliwia Makos kl. II „c” SP 225
Miejsce drugie: Natalia Kowalska kl. II „c” SP 225, Jakub Gryta kl. II „c” SP 225
Miejsce trzecie: Dawid Gil kl. II „b” SP 238, Julia Jacórzyńska kl. II  „a” SP 225
Wyróżnienia: Anna Rogalska kl. II „b” SP 148, Bartosz Zawadzki kl. II „c” SP 225

Klasy III
Miejsce pierwsze: Helena Szczęśniak kl. III „b” SP 236
Miejsce drugie: Kinga Piątek kl. III „b” SP 236 , Weronika Piszcz kl. III „c” SP 225, Tycjan Pucia kl. III „c” SP 225
Miejsce trzecie: Dawid Kaczyński kl. „c” SP 225, Maciek Antoszewski kl. III „a” SP 225,
Oliwia Zagroba kl. III „c” SP 225
Wyróżnienia:  Wojciech Gaweł kl. III „a” SP 225, Gabrysia Popielarczyk kl. III „a” SP 225, 
Maja Wiśniewska kl. III „a” SP 225,

Klasy IV
Miejsce pierwsze: Natalia Wyderka kl. IV „a” SP nr 222
Miejsce drugie: Urszula Wardzyńska kl.  IV „a” SP 148
Miejsce trzecie: Adriana Piątkowska kl. IV „a” SP 225
Wyróżnienia: Klaudia Reksa kl. IV „c” SP 225

Klasy V
Miejsce pierwsze: Magdalena Pielat kl. V „b” SP 225
Miejsce drugie: Nina Politowska kl. V „b” SP225
Miejsce trzecie: Joanna Myszko kl. V „a” SP 148

Klasy VI
Miejsce pierwsze: Edyta Zacharska kl. VI „b” SP 225, Marta Żwawa SP VI „b” SP 225
Miejsce drugie: Paulina Bednarska kl. VI „b” SP 225, Klaudia Galas kl. VI „b” SP 225
Miejsce trzecie: Sandra Thiede kl. VI „b” SP 148, Klaudia Kwiatkowska kl. VI „b” SP 148

Serdecznie gratulujemy laureatom!!!
Zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w naszej Poradni dnia 13 czerwca 2012r. o godzinie 11.00

 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com